USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Flat Proximo A Praia Sao Vicente (Sao Paulo) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Flat Proximo A Praia

ex. Flat Próximo A Praia

Rezerwacja online
2026-07-29
2026-07-30

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

11

Flat Proximo A Praia


Na terenie obiektu znajduje się również parking.

Muzeum Kawy leży 7 km od hotelu Flat Proximo A Praia, a Instituto Histórico e Geográfico de São Vicente jest w odległości 5-minutowego spaceru. Do centrum São Vicente można dojść piechotą w ciągu 5 minut. Ten hotel jest położony w odległości krótkiego spaceru od takich atrakcji jak Plaża Gonzaguinha czy Shopping Brisamar. Flat Proximo A Praia w São Vicente znajduje się 250 m od kolei miejskiej Emmerich.

Pokoje w hotelu zapewniają gościom telewizję satelitarną oraz takie udogodnienia, jak klimatyzacja.

Oferująca posiłki kuchni włoskiej restauracja Pizza Crek znajduje się tylko kilka kroków od tego obiektu noclegowego.

  • Lokalne atrakcje
  • Monumento de inspiracao grega
    4914 km
  • Julio de Mesquita
    4896 km
  • Grupo Espirita Uniao
    4746 km
  • Mural dos Emancipadores
    4948 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Congonhas
    68 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Pomieszczenia dla niepalących
  • Parking

Opcje wyżywienia

  • Przybory kuchenne

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 23:59
Wyjazd: od 10:00 do 12:00

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Jak daleko od centrum miasta leży hotel Flat Proximo A Praia?

    Podróż od hotelu Flat Proximo A Praia do centrum miasta zajmuje 5 min spacerem.
  • 🕗

    Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z hotelu Flat Proximo A Praia?

    Goście hotelu Flat Proximo A Praia powinni być gotowi do wymeldowania o 12:00.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-07-29
2026-07-30

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Flat Proximo A Praia, Brazylia

Rua Joao Ramalho, 466 Apartamento 706 A - 7º Andar, São Vicente, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved